Klienci indywidualni hobbyści

 

Polecamy Państwu kompleksowy asortyment drzew i krzewów iglastych oraz liściastych, a także kilka grup bylin, odpowiednich do zastosowania w ogrodach przydomowych. Oferujemy również drzewa liściaste do nasadzeń zastępczych w ramach wycinek drzew (w pojemnikach lub kopane z gruntu).

Nasze rośliny charakteryzują się wysoką jakością i bardzo rozsądną ceną. Powstają zgodnie ze szkółkarską sztuką, a do ich produkcji używamy komponentów najlepszych polskich producentów. W związku z tym drzewa, krzewy i byliny Szkółek Olszanowski otrzymały certyfikat Polskiego Śladu i jesteśmy w tym momencie jedynym producentem roślin, który ma prawo umieszczania znaku biało-czerwonej stópki na swoich produktach. Spośród konkurencji wyróżnia nas też udzielanie klientom gwarancji na przyjęcie się roślin.

Wykaz gatunków i odmian produkowanych w naszych szkółkach znajdziecie Państwo w Katalogu roślin». Zachęcamy do odwiedzania Naszych publikacji. Umieszczamy tam własne artykuły o wielu ciekawych taksonach – być może dzięki nim odkryjecie Państwo ulubioną roślinę do swojego ogrodu.


Zakupów w naszych Szkółkach można dokonać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 17.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00. W okresie zimowym, tj. od 20 grudnia do 28 lutego, wizytę w Szkółkach należy uzgodnić telefonicznie.
Klienci z odleglejszych miejscowości mogą nabyć nasze rośliny drogą wysyłkową. Szczegóły tej formy sprzedaży znajdują się w zakładce Sprzedaż wysyłkowa».

Szczegółowe wskazówki dojazdu znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt».

Zapraszamy do odwiedzenia naszych Szkółek!