Warunki współpracy

 

Witamy na stronie przeznaczonej dla firm profesjonalnie zajmujących się zielenią. Prosimy o zapoznanie się z warunkami współpracy i sprzedaży.

 

Warunki współpracy i sprzedaży

  1. Oferta – cennik hurtowy –  przeznaczona jest wyłącznie dla firm urządzających tereny zieleni, firm handlujących roślinami (centra, sklepy i hurtownie ogrodnicze), szkółek roślin ozdobnych oraz wybranych klientów instytucjonalnych, bez względu na wielkość zamówienia.

  2. Szkółki Olszanowski prowadzą działalność rolniczą na zasadach ryczałtu.

  3. Zamówienia hurtowe przyjmowane są w siedzibie szkółek – Zawada ul. Szkolna 4, drogą telefoniczną – tel. 664 197 131 lub 660 209 293, pocztową oraz pocztą elektroniczną – e-mail: szkolki@olszanowski.com.pl

  4. Przy zamawianiu roślin prosimy podawać numer pozycji asortymentowej każdej jednostki z cennika (można posługiwać się samym numerem pozycji asortymentowej, bez konieczności podawania gatunku i odmiany) .

  5. W przypadku dużych zamówień hurtowych prosimy o dwudniowe wyprzedzenie od terminu odbioru (czas na przygotowanie roślin do ekspedycji).

  6. Niniejsza oferta Szkółek Olszanowski nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego i jest ważna do wyczerpania zapasów.

  7. Oferta ma moc obowiązującą do momentu wydania nowej oferty, przy czym zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen w trakcie sezonu.

  8. Transport. Strategicznym klientom dostarczamy rośliny na nasz koszt przy zamówieniach zapewniających całkowite obłożenie samochodu transportowego. Przy niepełnym obłożeniu, bierzemy udział w pokryciu kosztów transportu zorganizowanego przez nas, w kwocie do 5% wartości zamówienia. Przy odbiorze własnym, strategicznym odbiorcom udzielamy 5% upustu od wartości zamówienia. Pozostałym klientom na życzenie pomagamy zorganizować transport zamówionych roślin, po kosztach współpracującego z nami przewoźnika. Mniejsze ilości produktów możemy przesłać spedycją drobnicową (koszty ustalane są indywidualnie). Odbiór własny zamówień hurtowych realizowany jest w ustalonym dniu i godzinie w siedzibie szkółek – w Zawadzie lub w szkółkach w miejscowości Niwki.

  9. Płatność. Gotówka przy odbiorze zamówienia lub przedpłata na konto. Stałym strategicznym odbiorcom oferujemy atrakcyjne formy i terminy płatności lub dodatkowy upust – 5% przy płatności gotówką (nie jest udzielany jedynie na drzewa z upraw gruntowych). Z przywilejów tych korzystają wyłącznie klienci nie posiadający zaległości finansowych.

 

Zapraszamy do współpracy i dziękujemy za czas poświęcony naszym szkółkom.